Důležité informace o využití souborů cookies naleznete v Ochraně osobních údajů. Používáním této internetové stránky souhlasíte s jejich obsahem.

Jak podat žádost o půjčku?

Potřebujete rychlou půjčku? Pak jste tady správně! Našim zákazníkům poskytujeme půjčky online. Peníze dorazí na Váš účet již během 60 minut.

Nikdy jste žádost o půjčku neposílali a nevíte “jak si rychle půjčit”? Není se čeho bát! U nás je to snadné, zvládnete to i bez předchozích zkušeností s půjčováním. Stačí si vybrat požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Celkovou částku si určujete pouze prostřednictvím internetu. Ve chvíli, kdy bude žádost o rychlou půjčku schválena, Vám obratem pošleme požadovaný obnos peněz.

Postup je velmi jednoduchý a dá se shrnout do několika krátkých bodů, jejichž dodržení Vám umožní zažádat až o 10 000 Kč do 5 minut:

  1. Musíte být občanem České republiky.
  2. Vyberte si výši půjčky a dobu splácení.
  3. Vyplňte v online formuláři své kontaktní údaje a odešlete je.
  4. Stav Vaší žádosti o půjčku se dozvíte během několika vteřin.
  5. Ověřte svoji půjčku a zadané telefonní číslo kódem z SMS zprávy.
  6. Po schválení a ověření půjčky nám odešlete 1 Kč pro ověření bankovního spojení.
  7. Na ověřený bankovní účet Vám přijdou požadované peníze do jedné hodiny.
  8. Během několika dnů obdržíte smlouvu o půjčce, kterou po podepsání zašlete obratem zpět. Je důležitá v případě uskutečnění půjček online nad 5 000 Kč.
  9. Do Vámi stanovené doby splatíte úvěr u MoneyNOW.

Co je potřeba udělat pro to, abyste si mohli půjčit? Především je nutné splnit podmínky pro poskytnutí půjčky. Ale pro Vaše i naše čisté svědomí doporučujeme ještě navštívit stránku o odpovědném půjčování, kde najdete tipy a rady, jak se vyhnout nepříjemným překvapením při půjčování peněz.